Kariyer Mimarı Size Ulaşalım

GENÇ TASARIMCILAR Kursu

GENÇ TASARIMCILAR Kursu

GENÇ TASARIMCILAR Kursu

GENÇ TASARIMCILAR Kursu
GENÇ TASARIMCILAR Kursu

Genç Tasarımcılar Kursu

Dünyada gördüğümüz her şey aslında şekillerden oluşur. Dörtgenler, çemberler, çok kenarlar, silindirler, küpler… Hepsi gördüğümüz her şeyin oluşmasında en büyük role sahiptirler. Aslında her şeyin görülebilir atomlarıdır şekiller.Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük tasarımları, binaları, yapıları ve icatları şekillerin farklı kullanımları ile en büyük olmuşlardır. Mimar Sinan’dan Da Vinci’ye aslında en büyük özelikleri kafalarında oluşturdukları şekilleri hayata geçirebilme yetenekleridir.Böyle bir yetenek doğuştan da gelebilir, matematiksel yöntemler ve tümden gelim sayesinde sonradan da kazandırılabilir. Yöntem ne olursa olsun böyle bir özellik her zaman maddi manevi insanı büyüten ve hayata çok farklı bakmasını sağlayan bir özelliktir.

Ders Başlangıç Günler Saatler Kontenjan
Kariyer Mimarı İletişim
Kariyer Mimarı Eğitim İçeriği

Dünyada gördüğümüz her şey aslında şekillerden oluşur. Dörtgenler, çemberler, çok kenarlar, silindirler, küpler… Hepsi gördüğümüz her şeyin oluşmasında en büyük role sahiptirler. Aslında her şeyin görülebilir atomlarıdır şekiller.

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük tasarımları, binaları, yapıları ve icatları şekillerin farklı kullanımları ile en büyük olmuşlardır. Mimar Sinan’dan Da Vinci’ye aslında en büyük özelikleri kafalarında oluşturdukları şekilleri hayata geçirebilme yetenekleridir.

Böyle bir yetenek doğuştan da gelebilir, matematiksel yöntemler ve tümden gelim sayesinde sonradan da kazandırılabilir. Yöntem ne olursa olsun böyle bir özellik her zaman maddi manevi insanı büyüten ve hayata çok farklı bakmasını sağlayan bir özelliktir.

Eskiden bu tip özelliklerimizin var olup olmadığını görmek ya da işe yarar bir şekilde oluşturabilmek için bir üniversite hatta bir iş gerekiyordu…

Artık öyle değil…

Şekillerin büyülü dünyasını ve engin mantığını çocuklarımıza şimdiden gösterebilmek demek, yarın yaşıtları sınav, meslek, okul derdindeyken çoktan kendi mesleklerini edinmeleri, kendi hayatlarını kurabilmeleri demek aslında.

Kariyer Mimarı Genç Tasarımcılar Eğitim Programı, Kariyer Mimarı’nın 20 seneyi aşkın tecrübesini yeni teknoloji ile birleştirerek çocuklarımıza yönelik yepyeni bir program oluşturdu.

Çocuklarımız önce şekillerin anatomisini öğrenecek, sonra ise kendi şekillerini üretecekler. Ürettikleri şekilleri özel materyallerle gerçeğe dönüştürecek ve sonrasında çizim programları ile geliştirecekler. Farklı varyasyonları deneyip tasarımın iç dünyasına yolculuk yapacaklar.

Dünyaca ünlü programlar 123Design ve Google SketchUp ile hayallerini 3 boyutlu olarak çizecek ve sonrasında 3D yazıcılar ile hayallerini elle tutulur gerçekler haline getirecekler. En sonunda ellerinde tuttukları objeye baktıklarında, kafalarında planladıkları bir şeyin gerçeğe dönüş hikayesini görmüş olacaklar.

Genç Tasarımcılar Eğitim Programı:

Temel Şekiller

Eğitimin ilk safhasında genç tasarımcılarımız özel çizim tahtaları ve cetvellerle temel geometri ve şekil anatomisini tanıyacaklar ve 3. Boyuttan önce 2 boyutlu olarak şekiller oluşturacaklar.

 • Temel şekiller ve geometri
 • Geometri nedir?
 • Hayatta geometri örnekleri
 • Çizim materyalleri ile şekiller

Stickler ile Şekil Atölyesi

Çocuklarımız özel şekil çubukları ile kendi geometrik şekillerini yapacaklar ve kağıt üzerinde özel çubukları kullanarak birbirine yapıştırma yöntemi ile 2 boyutlu şekiller oluşturacaklar. Böylelikle 3. Boyut öncesinde bir şeklin anatomisini öğrenmiş olacaklar.

123Design ile 3 Boyutlu Tasarım

Dünyaca ünlü Autodesk Firmasının geliştirdiği 123Design programı ile çocuklarımızın bir bilgisayar programında 3 boyutlu tasarım yapmalarını sağlayacağız.

 • 123Design programı tanıtımı
 • Program ara yüzü ve paneller
 • Temel şekillerin çizimi
 • Şekillerin birbirleri ile kullanılması
 • Şekiller üzerinde yüzey ve ışık kullanımı

Google SketchUp ile 3 Boyutlu Tasarım

Google’ın 3 boyut tasarım için piyasaya sürdüğü program vasıtası ile genç tasarımcılarımız profesyonel olarak kullanılan bu programı öğrenecek ve 3 boyut dünyasına geçiş yapacaklar.

 • Google SketchUp programı tanıtımı
 • Program ara yüzü ve panellerin kullanımı
 • Hazır materyallerin projeye dahil edilmesi
 • 3 boyutlu yazıcıya uygun tasarım yapılması

3D Yazıcı ile Ürün Baskısı

Genç tasarımcılarımız bu bölümde Kariyer Mimarı bünyesinde bulunan 3D yazıcıları kullanarak çizdikleri objeleri gerçeğe dönüştürecekler. Akıllarında oluşturdukları şekli avuçlarında tutmalarının heyecanını yaşayacak ve bu heyecanı ömür boyu yitirmemenin yollarını öğretmenlerinden öğrenecekler.

Öğrencilerimizden

 • Buket U.
  DİJİTAL TASARIM EĞİTİMİ

  Çok güzel bir program hem web hem grafik öğrenip bir de birsürü yeni teknoloji gösteriyorlar. Kendime şirketim için bir dijital katalog yaptım bile. Henüz web tasarım kısmına geçmedik heycanla bekliyorum çook teşekkürler kariyer mimarı =)

 • Gökçe K.
  GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ

  Ben Gökçe dijital tasarım paketini aldım. Özellikle dijital fotoğrafçılığı çok merak ediyodum. Hocalar insanlar çok iyi. Şu ana kadar hiçbi sıkıntı olmadı. Umarım böyle gider.

 • Emin Mehmet Y.
  DİJİTAL TASARIM EĞİTİMİ

  Hocamız çok iyi çok eğlenceli ve yararlı geçiyor ben de kuzenimi getirdim beraber giriyoruz derslere çok yararını görüyorum.

 • Aslan D.
  WEB TASARIM EĞİTİMİ

  İngilizce için gelmiştim ama grafik de aldım. Babamın iş yerinin kurumsal kimliğini yaptım. Birkaç yerle daha görüşüyorum. Kariyer mimarı iyi bir kurum. Özellikle etüt olması çok güzel bence. Saygılar.

 • Emin Mehmet Y.
  WEB TASARIM EĞİTİMİ

  Hocamız çok iyi çok eğlenceli ve yararlı geçiyor ben de kuzenimi getirdim beraber giriyoruz derslere çok yararını görüyorum.

 • Özlem G.
  WEB TASARIM EĞİTİMİ

  Daha önce birçok kursa gittim hatta webi öğrenemediğim için buraya geldim. Herşey tıkır tıkır hocamız çok iyi. Diğer yerde 2 ayda öğrenemediğimi burda 1 haftada öğrendim.

 • Didem B.
  GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ

  İki kurum arasında kalmıştım buraya gelirken. Doğru seçim yapmışım. Kariyer Kartlıyım tüm eğitimlere giriyorum sanki okul gibi. Yaklaşık 1 hafta önce işe girdim. Cv me aldığım eğitimleri yazmıştım sanırım işe yaradı =P Hepinize teşekkürlerr..

 • Ömer Kara
  GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ

  Grafik tasarım diye gelmiştim web de aldım. İyi ki de almışım. Şu an yurt dışında bir restorana site yapıyorum. Bana biraz uzak ama olsun. Kadıköyde şubesinin olması güzel olurdu.

 • Yılmaz M.
  GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ

  Eğitimden memnun kaldım. Özellikle iş hayatıyla ilgili anlatılanlar çok işe yarar şeyler. Hocalar ve çalışanlar iyi güler yüzlü. Arkadaşımın tavsiyesiyle gelmiştim. Ben de başkasına tavsiye ederim. Hızlandırılmış kura geldim. 3 haftada grafik tasarım öğrendim nerdeyse. Teşekkürler Kariyer Mimarı.

 • Gizem Ku.
  DİJİTAL TASARIM EĞİTİMİ

  Avrupa üniversitesi sertifikası veriyor olması harika. Hiçbir yerde rastlamadım. Sınıflar temiz, insanlar güler yüzlü, sohbet güzel. Bu eğitim çok işime yarayacak orası kesin.

NEDEN KARİYER MİMARI ?

Çünkü Kariyer Mimarı tam 20 senedir bilişim eğitimi sektöründe hizmet veriyor, insan gücü yetiştiriyor.
Çünkü Kariyer Mimarı bugüne kadar 80 binin üzerinde öğrenci mezun etti.
Çünkü Kariyer Mimarı, İstanbul’un 3 ayrı yerinde, bünyesinde 70’ten fazla kendi alanlarında iş üreten eğitmene sahip.
Çünkü Kariyer Mimarı, Brussels Capital University (Brüksel Başkent Üniversitesi)’nin Türkiye Kampüsü ve öğrencilerini üniversite sertifikası ile taçlandırıyor.
Çünkü Kariyer Mimarı’nın bünyesinde sürekli öğrenim gören 500’den fazla öğrencisi var.
Çünkü Kariyer Mimarı’nın tam 30.000 sayfalık ve kendi eğitmenleri tarafından yazılmış, kendi yayınlarına ait bilişim kütüphanesi var.
Çünkü Kariyer Mimarı’nda 8-12 kişilik sınıflarda, her öğrenciye bir bilgisayar düşüyor. Çünkü Kariyer Mimarı teknik eğitimin yanı sıra sektörel bilgilendirme için de düzenli olarak seminerler düzenler.
Çünkü Kariyer Mimarı’nın “İş Yönlendirme Servisi’ iş arayan öğrencilerini sektörde bulunan firmalara yönlendirir ve cv desteği verir.
Çünkü Kariyer Mimarı’nda eğitim alan tüm öğrencilerimiz, eğitimlerini ücretsiz olarak yeniden alma hakkına sahiptirler.
Çünkü Kariyer Mimarı, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verme hakkına sahiptir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kariyer Mimarı nasıl bir eğitim tecrübesine sahip?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi 20 seneden beridir Türkiye’de bilişim eğitimleri vermektedir. Kariyer Mimarı’nda eğitim süreci nasıl işler? Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi bünyesindeki eğitimler, her bir öğrenciye bir bilgisayar düşecek şekilde, 8-12 kişilik modern sınıflarda, konusunda profesyonel olarak iş üreten eğitmenler tarafından verilmektedir.


Kariyer Mimarı’nda eğitim sonrasında ne tip belge ve sertifikalar veriliyor?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde eğitim alan öğrencilerimiz, eğitimleri bittiğinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurumumuzun eğitim bitirme sertifikasına, “Kurs Başarı Sertifikasına” ve anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin özel sertifikalarına sahip olabilirler. Ayrıca Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde düzenli olarak yapılan Milli Eğitim Bakanlığı Sınavları’na başvurarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın sertifikalarına da sahip olabilirler. Kariyer Mimarı’nın kendine ait yayınları var mıdır? Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nin Kariyer Mimarı Yayınları’ndan çıkmış olan 30 bin sayfalık bilişim kütüphanesi mevcuttur.


Kariyer Mimarı’nda eğitim sonrası iş ve staj desteği var mıdır?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde eğitimini tamamlayan her öğrencimiz, Kariyer Mimarı bünyesindeki İş Yönlendirme Servisi’ne başvuruda bulunabilir ve eğitimi ile ilgili sektörlerden Kariyer Mimarı’na gelen iş ilanlarına direkt olarak yönlendirilebilirler.


Kariyer Mimarı’nda eğitim tekrar hakkı var mı?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde eğitim almış olan her öğrencimiz, eğitimine %90 oranında devam etmiş ise aynı eğitimi en baştan ve tamamen ücretsiz olarak alabilir. Böyle bir talebi olan öğrencimiz hiçbir şekilde bir neden belirtmek zorunda değildir. Sadece tekrar hakkını kullanmak istediğini belirtmesi yeterlidir.


Kariyer Mimarı’nda rehberlik servisi var mı?

Bir eğitim sadece sınıfta başlayıp bitmez. Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde eğitiminiz öncesi, sırası veya sonrasında sormak istediğiniz sorular, eğitiminiz veya kişisel olarak eğitiminize yansıyabilecek problemler hakkında her türlü durum için Kariyer Mimarı Rehberlik Servisi her şubemizde sizleri hazır durumda beklemektedirler.


Kariyer Mimarı’nda eğitim ödeme seçenekleri nelerdir?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde alacağınız bir eğitimin ücretini isterseniz nakit veya kredi kartı, isterseniz kredi kartına taksit ya da elden senet şeklinde ödeyebilirsiniz. Sizlerin bütçesine en uygun ödeme yöntemleri ve taksitlendirme seçenekleri için şubelerimizle irtibata geçebilirsiniz.

GENÇ TASARIMCILAR EĞİTİMİ ALABİLECEĞİNİZ SERTİFİKALAR ?

ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI

TÜM EĞİTİMLERİMİZ

BİLGİLER

GENÇ TASARIMCILAR Eğitimini Neden Kariyer Mimarı'nda Almalıyım?


20 senelik eğitim tecrübesi ve bugüne kadar 80 binin üzerinde mezunu ile birlikte bilgisayar ve bilişim eğitimlerinde lider konumda olan Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi, bir bilişim öğretiminin nasıl olması gerektiği konusunda bir eğitim akademisinin sahip olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Bir GENÇ TASARIMCILAR kursu öğrencisinin eğitime katılırken, eğitim sonunda varmak istediği yeri iyi bilen Kariyer Mimarı, GENÇ TASARIMCILAR alanında iş üretmiş tecrübeli eğitmenler, GENÇ TASARIMCILAR eğitimine uygun sınıf ve bilgisayar düzeni ile GENÇ TASARIMCILAR kursu için el elverişli şartlarda eğitim vermektedir.Kariyer Mimarı’nın üniversite sertifikalı eğitimleri

GENÇ TASARIMCILAR Eğitimi Öğretme Garantisi Nedir?


Kariyer Mimarı’nda GENÇ TASARIMCILAR eğitimini aldığınızda, eğitiminize %90 devam ettiğiniz takdirde GENÇ TASARIMCILAR eğitimini 1 sene içinde yeniden ve tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğitim sonunda bu ders tekrarı hakkını kullanan öğrenci sayımız yok denecek kadar azdır. Bunun en büyük nedeni öğrencilerimizin eğitim sonrasında doğru yeterliliğe ulaştıklarını düşünmeleridir. Yine de bu haklarını kullanmak isteyen öğrencilerimizin sadece bu isteklerini belirtmeleri, GENÇ TASARIMCILAR eğitimini yeniden almaları için yeterlidir.

GENÇ TASARIMCILAR Eğitimininde Ödeme Seçenekleri Nelerdir?


Kariyer Mimarı’nda GENÇ TASARIMCILAR kursu almak isteyen öğrenci adayları, kendi bütçelerine en uygun şekilde ödemelerini planlayabilirler. Nakit, kredi kartı ve senet şeklinde ödeme yapılabilmesinin yanı sıra GENÇ TASARIMCILAR eğitimi taksitle de ödenebilir. Ayrıca GENÇ TASARIMCILAR eğitiminin yanı sıra bu eğitime bağlı olan paket eğitimlerinde fiyat indirimi de uygulanır. Ek olarak Kariyer Gold ve Kariyer Silver Kart ile birçok eğitim ücretsiz olarak da alınabilir. Kariyer Mimarı’nın dönemsel kapmanyaları hakkında bilgi edinebilmek için Kadıköy şubemizden bilgi alabilirsiniz.


Kariyer Mimarı Şubelerimiz
Kadıköy Kampüsü

Caferağa Mah. Neşet Ömer Sk. No:1 Kadıköy Çarşı Kat 4
Kadıköy / ISTANBUL

Telefon: 0 (216) 330 95 95

BUGÜN BU EĞİTİMİ İNCELEYEN

2.

KİŞİSİNİZ.